Kategoriler

KÜTÜPHANEMİZE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Resim

Haydi el birliğiyle bir kütüphane kuralım. İsterdik ki depremin etkilediği her yere bir kütüphane kuralım ama imkanımız dahilinde Kahramanmaraş’a çok güzel bir kütüphane yapacağız. Her şeyimizi kaybetsek de kültürümüzü kaybetmemek için okumak zorundayız. Bu yüzden oradaki çocuklarımız, gençlerimiz, büyüklerimiz için kitaplar toplayacağız. Siz sevgili dostların yardımıyla daha önce üç tane kütüphane yaptık. Dördüncüsü hepsinden de güzel olsun. Bunun için ne yapabiliriz şöyle sıralayalım: 

-Evinizdeki kitaplardan seçip gönderebilirsiniz. 

-Sizin istediğiniz ya da bizdeki listeden yararlanarak yeni sipariş oluşturabilirsiniz. 

-Kitap almak için ücretini bize gönderebilirsiniz. 

-Kütüphanemizin diğer ihtiyaçlarını üstlenebilir ya da destek olabilirsiniz. Bunlar kitaplık, perde, boya benzeri ihtiyaçlardır. 

Yalnız en önemli ihtiyaç kitap. Bulabildiğimiz kadar kitap bulalım. Bulduğumuz kitapları da lütfen inceleyip seçelim. Okunamayacak şekilde yıpranmış ya da içerik olarak oradaki insanların psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilecek kitapları göndermeyelim. Bir de bu görseli paylaşabildiğimiz kadar paylaşalım. Gönderinin yorum kısmına yardımı olacak kişileri, eşi, dostu, tanınmış kişileri etiketleyelim. 

Haydi dostlar. 

Haydi en güzelini yapalım. 

~~~ÇOK ÖNEMLİ NOT:~~~

Lütfen kitap gönderimlerini karşı ödemeli göndermeyin. PTT kitap gönderme işlemini indirimli yapıyor. Karşı ödemeli gelenler kabul edilmeyecek. 

Tavsiye kitap listesi için linke tıklayabilirsiniz. 

http://www.1kitap1fotograf.com/kitap-okuma-gruplari/9301/tavsiye-kitap-listesi

1kitap1fotograf@gmail.com
www.1kitap1fotograf.com © Tüm hakları saklıdır...
X